Zoeken in KBvG.nl

kbvg-emblem
Inloggen
kbvg-emblem
Heeft u schulden? Ga naar

Op donderdag 9 oktober 2025 vond de op één na laatste ledenraadsvergadering van het jaar. Deze vergadering stond onder andere in het teken van de begroting 2026 en het heffingsreglement, het Kadasterarrest en een terugblik op het verkiezingsdebat.

Tijdens deze vergadering is de ledenraad gevraagd om een positief advies uit te brengen aan de ALV van 7 november 2025 over de begroting 2026 en het heffingsreglement. Dat positieve advies is ook afgegeven. Verder is er gesproken over het Kadasterarrest en over het voorstel om vaste raadscommissies in te stellen. Dit voorstel wordt in de volgende vergadering verder besproken en daar ook in stemming gebracht. Daarnaast werd er teruggeblikt op het verkiezingsdebat van de KBvG dat plaatsvond op 7 oktober 2025.

De eerstvolgende ledenraadsvergadering staat geagendeerd voor donderdag 11 december 2025. 

schuldenwijzer
Heeft u schulden?

Schuldenwijzer is een platform dat mensen met schulden een eenvoudig, beveiligd en online inzicht geeft van de eigen schulden en daarbij horende informatie.

Inloggen